Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lépjek így be a FACEBOO...

Hogyan lépjek így be a FACEBOOK FIÓKOMBA?!

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy amint belépnék,egy ilyen ablak ugrik fel:

Please Verify Your Identity

It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.

Facebook does not allow accounts that:

Pretend to be someone else

Use a fake name

Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.


Nem vagyok fake facebookos,az igazi képemet,nevemet használom..de általában aki bejelöl,azt mind vissza is jelölöm.És ezzel az a baj,hogy nagyon sok mindenki képét nem ismerem fel!És amikor itt rámegyek a folytatásra,akkor ismerőseim nevét,és képeit hozza be,és találjam ki melyik kihez tartozik...jó az még rendben van ha egy embernek a képét hozza ki,de az, amikor egy kutyáról vagy valami random dologról hoz be képet ki vagyok akadva!Mert én tudjam azt,hogy a karkötőkön éppen Horváth Balázs,vagy Németh Krisztina van megjelölve. Például..-.-


De ezt a tesztet soha nem sikerül megcsinálnom,szóval abban maradok,hogy majd elvégzek egy másikat.Végül fel is kínálja azt a lehetőséget,hogy mondjuk megadjam a telefonszámomat és leelleőrizzenek rajta,de nem tudom kiválasztani,mert várnom kell még 1 órát,ahhoz hogy elkezdhessek egy másik biztonsági ellenőrzést.Amikor letellik az 1 óra,akkor már választani akarnék,amit persze nem enged meg,mert rögtön újra nekiáll ennek a képesnek...szeretném a segítségeteket,de NAGYOON!!!! És nem szeretnék ilyen válaszokat,hogy: jajj,akkor minek jelölsz vissza mindenkit!a fecebook nem erre való! Ha nem értesz hozzá,akkor ne is regisztrálj rá! Biztos fake vagy,csak nem akarod bevallani!


KÉRLEK KERÜLJÜK AZ ILYES FAJTA VÁLASZOKAT,ÉS PRÓBÁLJATOK SEGÍTENI NEKEM!:(



2013. nov. 3. 11:31
 1/1 anonim válasza:

"de általában aki bejelöl,azt mind vissza is jelölöm."


Na, ezt nem kellett volna, itt b***tad el. Valószínűleg egy kedves ismerősödnek feltűnt, hogy folyamatosan rengeteg felkérést igazolsz vissza, és feldobott a Facebooknál, vagy egy rutin rendszerellenőrzésen akadt fenn a profilod. Ez a kép-név párosításos teszt tényleg elbukik ott, hogy sokaknak nincs is normális profilfotója, de épp ezért kellene csak annyi ismerőst megtartani, akiről tudod, hogy kik, milyen képet használnak, tehát tudd követni, hogy ki kicsoda. Regisztrálj újra, jelöld be minden fontos (!) ismerősödet, esetleg ellenőrizd, hogy a régi profilod hogyan látszódik a Facebookon, és ezentúl ne jelölj vissza boldog-boldogtalant!

2013. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!