Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal ahol nagy...

Van olyan oldal ahol nagy méretű fájlokat át tudok küldeni más személynek (olyan mint az e-mail)?

Figyelt kérdés
Vannak videóim, amit elszeretnék küldeni egy embernek, de skypen az örökké valóságig tart... Szóval van ilyen oldal, ahol át tudok küldeni ilyen nagy fájlokat valahol?
2013. nov. 3. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Toldacuccot.hu. Bár ide is ugyan úgy fel kell töltened, ami lassú net esetében szintén örökkévalóság lehet.

Ez mindenhol így működik.

[link]

2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Egerecske ***** válasza:
2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezek kevesek... Nekem egy videó 3,5 GB. Ezekre ma 400 mb-ot lehet...
2013. nov. 3. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor Google Drive.

Feltöltöd, majd megosztod a linket.

2013. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egerecske ***** válasza:
lehet hogy hülyeséget írok de teamviewer en kersztül is tudsz küldeni
2013. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Darabold totalcommanderrel 950MB-ra a filmet, úgy könnyebben át tudod küldeni. Én citromailt szoktam használni nagy fájl küldésére, de csak 1GB-ig lehet ott is. 1 hétig le lehet tölteni a linkeket.
2013. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!