Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy apukám...

Hogy lehet az, hogy apukám vissza tudta olvasni az olyan facebook-os beszélgetéseimet, meg mindent amit az elmúlt pár hónapban csináltam?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettünk, és mondta, hogy tudja hogy összevesztem egy barátnőmmel, meg hogy milyen hülyeségen. Arról senkinek nem beszéltem! Kérdeztem, hogy honnét tudja, és közölte, minden beszélgetésemet tud, mindent amit megnéztem. Azt hogy? Nem tudja a jelszavamat, nem a facebook-omat törte fel, mert e-mailben kapom az értesítéseket, mikor ki, hol jelentkezett be. Szóval valahogy a gépemről. De hogyan? Ez érdekelne. Mindent tud, mit néztem meg, de nem az előzményekből. Ott nem lehet visszaolvasni üzeneteket.

Köszönöm a válaszokat! :)



2013. nov. 6. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy valamiféle szülői felügyelet szoftvert használ vagy egy kémprogramot futtat a háttérben ami minden tevékenységedet rögziti.
2013. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezt hogy tudom megnézni, vagy leállítani?
2013. nov. 6. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokféle van ezekből, igy pontos leirást nem lehet adni, attól függ épp melyik. Nézd meg a virusírtó kivétellistáját, ha ott szerepel szoftver akkor feltételezhetően ez az.

A másik vonal pedig a gyermekfelügyelet, nézd meg a feladatkezelőben mik azok a szoftverek amiket te nem ismersz, nem te futtatsz, ezek egyike lesz az.

De ha kicsit is értelmesebb a szoftver akkor ne lepődj meg hogy nem lesz jogosultságod leállítani.

2013. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csxeba ***** válasza:

Telepítsd újra a gépet, az a biztos. Utána jelszavazd le a rendszergazda fiókját.

Vagy használj Linuxot :D Megnézném, azt hogy hackeli meg az öreged.

Nekem nincs facem, de az nem lehet, hogy a chatet naplózza a gépeden valahova?

2013. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Apád ért hozzá, te meg nem. Innentől elég egyszerű a dolog, sehogyan nem tudod kikerülni a megfigyelést.


Esetleg az segítene, ha megkérnéd hogy ne nyomozzon utánad és beavatnád néha a dolgaidba.

2013. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!