Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ingyenes a postaköl...

Hogy lehet ingyenes a postaköltség mondjuk Kínából Magyarországra? Megéri ez nekik?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogyan lehet ingyenes a postaköltség, mivel gondolom ők sem ingyen adják fel, viszont akkor nekik mi ebben az üzlet? Mondjuk veszek valamit 300 Ft-ért, és ő legalább ennyiért elpostázza nekem, amit nem kell kifizetnem, de így bukna a terméken. Vagy más árukból térítik a költségeit? Vagy beépíti a termék árába? De akkor mennyiért szerzi be? 50-100 Ft-ért?! :D De akkor nekik ez miért éri meg? Tényleg nagyon érdekelne, ha tud erről valaki bővebbet! :) Köszönöm!
2013. nov. 6. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ezen már énis gondolkoztam. szerintem is egyik az alacsony beszerzési ár, például nagy tételben vásárol elég olcsón, esetleg bizonyos esetekben maga állítja elő. postán is lehetséges van valami üzleti kedvezmény azoknak, akik nagy tételben adnak fel csomagot.
2013. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is hasonlókra gondolok.
2013. nov. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!