Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S Hogy tudnék sok...

S. O. S Hogy tudnék sok lájkot szerezni egy képre a facebookon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 09:29
 1/10 Egerecske ***** válasza:
60%
soha nem értettem meg hogy ez miért fontos az embereknek, mintha e nélkül nem lenne élet az élet
2013. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Babafotó versenyről van szó! Ha valaki nem tud a kérdésre nem bántó választ írni,akkor ne is írjon!!!
2013. nov. 7. 11:09
 3/10 Csxeba ***** válasza:
78%
Hát szerinted? Kiírod minden közösségi oldara, hogy lájkolják meg köríméleket küldesz. De szerintem ezeket magadtól is tudtad már. Szegény baba meg, aki nem fog fel semmit az egészről majd 10 év múlva égni fog mint a Reichstag azért, mert az anyjának feltűnési viszketegsége van. Még jó, hogy az én babakoromban még nem volt fészbuk.
2013. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Akkor sem erőltetheted rá magad másokra ha nem akarják. Ott osztod meg ahol a legtöbb ember van, azaz ugyanott, a Hírfolyamban például. Egészen addig amíg rád nem unnak és tiltásra kerülsz, senki nem kíváncsi ugyanarra századjára, ezt is el kell fogadni.


A like alapú verseny amúgy a legrosszabb, ne legyenek nagy elvárásaid azzal kapcsolatban. Mindenki arra megy hogy csak rá szavazzanak, bármi áron. Ahelyett hogy meghagynák az embereknek a döntés jogát hogy az kapjon voksot aki mondjuk megérdemli mert tehetséges, kiemelkedő a többi közül, vagy csak szimplán "szebb" ha ez a tét, ahelyett meg van mondva hogy kire és hogy kell szavazni.

Szerintem téged sem boldogítana a tudat hogy azzal nyersz, hogy irányított szavazatokat szerzel, hiszen nincs benne tisztaság. Függetlenül attól, hogy "bezzeg más is ezt csinálja" - ilyen esetekben csak olyan versenyen kell részt venni ahol független zsűri dönt és nem a szavazat, mert ma már nem létezik tisztességes verseny, az nyer akinek messzebb ér a keze és több embert tud megfogni magának.


A háttérben lévő indokról nem is beszélve, hogy az ilyen versenyek úgy kezdődnek hogy kedvelj egy oldalt, oszd is meg. Valamilyen piti vagy akár kamu nyereményt belengetnek, közben ezrek válnak ingyenes reklámfelületté mert amíg szavazatot próbálnak szerezni addig is terjesztik valakinek a nevét. Az a verseny ami nincs közjegyző által hitelesítve az elcsalható, sokan csinálják azt hogy még nyeremény sincs csak egy netről szedett kép, és igazi nyertes sincs csak egy létrehozott profil, így egy "senkinek" adnak egy nagy "semmit", a többiek pedig elkönyvelik hogy épp nem volt szerencséjük. Persze ugyanúgy ott vannak X oldalán és kapják a reklámot. Sajnos ilyen birkák az emberek, órákon át képesek ezt csinálni, a cégek meg röhögnek a markukba mert kiadás nélkül csinálnak promóciót, és nem kell milliós hirdetésekre költeni, majd a baba-játékon az anyukák megteszik ezt jó dolgukban.


De a lényeg: legyen szabad az akarat, hadd szavazzon arra az ember akit a saját érzése szerint érdemesnek talál.

Vagy mégis mit vártál itt a válaszolóktól, majd adnak egy szavazógépet és neked tíz csillió szavazattal lesz több mindenki másétól? A Facebook például letilt ha valamiből hirtelen sok történik, így még flodolni sem lehet, a spamet pedig mindenki utálja és ha nagyon erőlteted a szavazatot azzal csak téged tiltanak le az ismerősök (hacsak nem történt már meg korábban, sokan rosszul vannak ha egy gyerek élete a Facebookon is párhuzamosan fut).

S.O.S az életveszélyes helyzetekre való még mindig.

2013. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mint már az elöbb is írtam,ha normálisan nem lehet válaszolni,akkor ne írj,nem vagyok kiváncsi a bunkó megjegyzéseidre! Szerintem ezen az oldalon bármiről lehet kérdezni,nem kellene mindég a negatív hozzászólásokat írni!
2013. nov. 7. 11:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarom ráeröltetni senkire,hogy lájkoljon! Csak megszerettem volna tudni,hogy nem-e van olyan oldal ahol lehet hirdetni a képet,hogy többen szavazzanak,mert kevés ismerősöm van! Szerintem nincs abban semmi rossz! Csak egyből le támadják az embert,hogy az anyjának feltünési viszketegsége van,meg ilyenek!
2013. nov. 7. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

"Mint már az elöbb is írtam,ha normálisan nem lehet válaszolni,akkor ne írj,nem vagyok kiváncsi a bunkó megjegyzéseidre! "

Nem láttam én abban a válaszban amit leírt a válaszoló, semmi bántót, főleg nem bunkó megjegyzést, ne tegyél fel itt kérdéseket ha túlérzékeny vagy és nem bírod a kritikát, tipukus hp vagy !

2013. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha nem ismersz,ne mondj rólam véleményt,mert én is meg tehetném! Nem muszály a kérdéshez írni!!!!!!
2013. nov. 7. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 ne izgulj nem is fogok :))
2013. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!