Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy ebay-en pénzvisszatérítésnél nem jött meg a pénz?

Figyelt kérdés
Ebay-ről rendeltem és nem kaptam meg a rendelésemet azt mondták hogy a pénzt visszatérítették, de a számlámon nem jelent meg az összeg, csak a paypal-es számlán. Annak van valami köze hozzá hogy közben lejárt a kártyám és újat kaptam, de attól a számlaszámom még nem változott meg.

2013. nov. 7. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A paypal számlára kaptad vissza ezek szerint, mivel a kártyád lejárt és arra nem tudták. De akkor a pénz megvan, nem? Hiszen ott van a paypalon.
2013. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen meg, paypal számlámon látom hogy ott volt a pénz. De most 0Ft ír számlaegyenlegnek. De mivel a számlaszámom ugyanaz nem kellett volna megkapnom?
2013. nov. 8. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igy van!

Amikor Paypallal fizetsz es visszateritest kapsz, akkor mindig Paypal egyenlegkent fog a penz csucsulni a Paypal szamladon, amit mas vasarlasoknal/Paypalos fizeteseknel elkolthetsz.

Ha te keszpenzt akarsz abbol latni, vagy azt akarod, hogy visszamenjen a penz a bankba, akkor "withdraw funds" menure kell kattintani es 2 munkanapon belul a penzt a PP a bankodba kuldi!

A lejart karytanak ehhez semmi koze.

2013. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!