Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a google?...

Miért csinálja ezt a google? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Netezgetek,netezgetek, majd úgy döntök, hogy játszunk valamit. Játszok egy játékkal, majd úgy döntök, hogy inkább vissza megyek netezni. És itt kezdődnek a gondok. A szar google chrome nem indul el. Akárhányszor kattintok rá, lóf**z. Nem indul el. Csak ha újra indítom a gépet. Miért? Meg ha már itt tartunk. Miért cseszik el a youtubeot a google-ék minden egyes hülye frissítéssel?

2013. nov. 8. 17:13
 1/2 anonim válasza:

Google a barátod...keresd meg rajta xD


Most komolyan...nem vagyok nagy infós de nem lehet frissíteni a crhomot?Vagy válts firefoxra.


Én is crhomot használok de nincs vele baj

2013. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiszokta jelezni, ha frissítés van. A FireFoxot nem szeretem egy ok miatt. Nem tudok berakni végtelenszámú, legalábbis nagyon sok könyvjelzőt. Legalábbis, mikor régebben Apámnál azt használtuk, akkor úgy láttam, hogy nem lehet. De amúgy megnéztem, és az elindult a játék után.
2013. nov. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!