Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google eart-ra vagy a Google...

Google eart-ra vagy a Google Maps-ra, hogyan birok képeket feltölteni a településemről?

Figyelt kérdés
Légyszives részletesen lépésről lépésre mondjátok el. Elég új vgyok a témában.

2013. nov. 8. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz a Panoramio-ra, és oda feltöltöd a kívánt képet.

Feltöltést követően meg fogja kérdezni, hogy megjelenítés a Google Earth .ben. Kiválasztod. Vagy megkeresed a saját profiloldaladon a feltöltött képet, és a kép alatt találsz egy kis ikont, amire ráklikkelve megadhatod a kép majdani megjelenési helyét. Egy kis piros lufit kell letenni a térképen arra a helyre ahová szeretnéd a képet elhelyezni.

[link]

Az elbírálás több napig, vagy egy -két hétig is eltarthat, vagyis ne várd azt hogy rögtön megjelenik.

Ide regisztrálj, és töltsd fel a képeket: [link]

(Egyébként úgy rémlik, hogy ha van G-mail fiókod, akkor azzal is be tudsz lépni. De ez nem biztos)

2013. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen gmailes fiókkal be tud lépni, majd elkészíti a fiókot a Panorámión. Pont most hadakozom én is a képek feltöltésével :)
2013. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gmail-es postafiókból közvetlenül be lehet lépni a Panoramiora, ha regisztrálsz.
2013. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na jó!!Sikerült!Feltöltöttem a képet. Most várjak??És ,majd valamikor megjelenik a térképen??
2013. nov. 8. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Csoportokba is sorold be, aztán a GPS-t is állítsd be, aztán várjál. Egy-két hét, és meg fog jelenni. Sőt, a nickneveddel együtt a Google keresőjében is megtalálod. Például: www.panoramio photos by .....com
2013. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen részletesen leírtam/tuk, legalább egy köszönöm-öt kipréselhettél volna magadból !
2013. nov. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!:)
2013. nov. 9. 13:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Hahó!!!Csak még azt szeretném megkérdezni ott a panoramio-n a statisztikáknál azt ira ,hogy 20 fotó a Google Maps-on.Ez azt elenti ,hogy 20-at már feltöltöttek??Csak mert kerestem a képet és a Maps-on nem találtam.
2013. nov. 12. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen , azt jelenti, hogy 20 kép már látható a Google Earth-ben.
2013. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azóta a panoramio megszűnt.

Most hogyan megy a feltöltés?

KÖSZI

2018. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!