Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma az internt...

Mi lehet a probléma az interntettel?

Figyelt kérdés
Szóval T-home netünk van Netmánia S most váltottunk át mert nem is szóltak amúgy nekünk hogy az a csomag amiben mi vagyunk az a lassú szar már nincs ( 8000 Ft volt havonta) ez 10 Mbits és 1 a garantált( 5000 Ft). Jah és ennél nagyobb netet nem lehet választani mert állítólag nincs rendesen kiépítve. Már szinte minden nap telefonálok nekik amióta csomagot váltottunk hogy lassú a net azt mondták nekem hát nem is lesz soha 10 szóval 1 a grantált sebessége. CSAK HOGY 30kbittel jön :D én nagyon nevetek amikor megcsinálok a telekomos speedtestet nha meg hogy kb nem tudok semmit se csinálni tanulni meg filmet nézni semmi. Oké felhívtam őket. Persze az ügyfélszolgálatos csaj teljesen hülyének nézett még mielőtt felsorolta volna hogy áramtalanítsam a modemet meg stb meg húzzam ki a routerből már le is hadartam neki. Azt mondta kiküldi a szerelőt a hibát rögzítették. Hív a szerelő délután hogy nem fog kijönni mert tegnap is volt kint nálunk és rontjuk az átlagát :D aztán mondtam neki hogy ne vicceljen már velem nem azért fizetek hogy ne kapjak a pénzemért cserébe egy viszonylag használható szolgáltatást. Kijött megnézte érdekes módon akkor 5,5 volt a sebessége. De előtte egész nap még csak internet sem volt. Most váltakozik óránként 10 perc a hasznosítható idő tartama az internet sebbeségnek amit lehet használni bármi féle böngészésre. Segítsetek ti mit tennétek a helyemben? És azt hiszik mert nő vagyok hülyének nézhetnek... :D
2013. nov. 8. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen a szolgáltató hibája ez a dolog. Én a helyedben még egy ideig (néhány napig) reklomálnék (hátha helyre hozzák) aztán ha nincs eredménye akkor szolgáltatót váltanék.


Remélem tudtam segíteni valamennyit! :)

2013. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi :) az a baj itt vidéken nincsen UPC de pesten az van nekünk és ott nincs probléma. Bonyolult lenne szolgáltatót váltani. Mert ide nem vezet olyan kábel stb stb :D érdekes helyen lakunk pedig nem is kis falu vagy község hanem városban :D... már röhejes jelen pillanatban is olyan lassú azon imádkozom ne kelljen újra írni a kommentet :D
2013. nov. 9. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan ( 1-2 óránként ) készíts speedtest méréseket de ne a speedtest.net-en hanem itt: [link] ( Az ügyfélszolgálat csak ezt fogadja el. )

Az eredményeket képpel,a mérés azonosítójával, illetve a mérés pontos idejével együtt folyamatosan mentsd el egy dokumentumba amit aztán pár nap múlva, amikor már elég mérési eredmény összegyűlt küldd el ezen az űrlapon keresztül: [link]

2013. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen igen a telekomoson csinálom mert mást nem fogadnak el, és szorgosan mentegetem mert print screenelek :) köszi a jó tanácsot :) nem tudtam hogy ezt el lehet nekik küldeni így.
2013. nov. 9. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!