Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen bevételei lehetnek egy...

Milyen bevételei lehetnek egy hagyományos (nem fizetős) torrentoldal üzemeltetőjének?

Figyelt kérdés
Megéri egyáltalán belevágni?

2013. nov. 9. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. ha szeretsz költekezni. Ez nem úgy működik hogy uk fuk muk és indítunk egy torrent oldalt, ha elkapnak börtön is járhat érte.
2013. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom hogy minden ingyenes oldal egyetlen bevételi forrása a reklám (bannerek). De az is csak akkor fizet ha nagy az oldal látogatottsága. Minden ezen múlik. Ha sokan ismerik, sokan látogatják oldalad akkor hatalmas bevételekre tehetsz szert.


De amúgy nem hiszem hogy megéri torrent oldalt üzemeltetni 2 ok miatt:

1: Annyi van már belőle mint a fene, ezért nem tartom valószínűnek hogy érvényesülni tudnál


2: Egy torrent oldalról általában illegális szoftverek tölthetőek le (ha ingyenes legális tartalmak lennének akkor nagy valószínűséggel senki sem látogatná oldalad tehát ez szinte kötelező egy torrent oldalnál) ami azt jelenti hogy ha lebuksz akár sok évre is lecsukhatnak.


Összesítve szerintem nem éri meg.

2013. nov. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 soccerway ***** válasza:
100%
van kb 10-15 említésre méltó oldal jelenleg, ezek mellett nincs esélye most nyíló ismeretlen oldalaknak. Még ha lenne pénzed és tudásod hozzá, akkor is évek kellenének hogy felfejlődjön és egy közepes felhasználótábora legyen.
2013. nov. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!