Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha max sebességgel töltök...

Ha max sebességgel töltök akkor szétkapcsolódik az internet, miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
t-home ?
2013. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. nov. 10. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor ott a gond..

nekem ugyan ez volt a gond, miután kicseréltettem velük a modemet.. ami nem volt egyszerű feladat azóta jó..

érdekes nem ?


mikor felhívtam őket a problémával.. mi volt a válasz ?

a gép hálókártyája a rossz..

2013. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
viccen kívül mondom, 1 hétig hívogattam őket még hajlandóak voltak kicserélni -.-...
2013. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen fehér Pirelli a modemed ugye ?
2013. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ők sem hajlandóak kicserélni
2013. nov. 10. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

ugye.. ?

velem is ez volt.. én rátudtam őket venni a cserére.. ha mást nem vegyél másikat valahol :/

2013. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áááá, a T-Home féle Pirelli modem-router egy gyalázatos valami. Én kb 1 évig szívtam vele aztán amikor lejárt volna a hűség akkor mondtam az ügyfélszolgálatos csajnak hogyha nem cserélik ki ezt az ótvar cuccot egy sima modemre vagy egy normálisan használható modem-routerre akkor felmondom az egészet úgy ahogy van. Ezután gyorsan kiküldtek nekem egy Speedport W721V modem routert amit a mai napig is használok és nincs vele semmi probléma. A Pirelli-s sz@r-nál 100x jobb.
2013. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!