Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha idegenre ráírok a facen és...

Ha idegenre ráírok a facen és hogy ne kerüljön az üzim az egyéb üzenetekbe neki, akkor először jelöljem őt be és úgy írjak neki?

Figyelt kérdés

Ha úgy vesszük egyik sem jó megoldás, mert ha bejelölöm akkor elutasít mert nem ismer, vagy ha szerencsém van akkor visszaír a másik dolog pedig, ha ráírok, akkor az életben nem ír vissza, mert egyéb xarba kerül az üzim.:P

A rohadt életbe, így akkor hogyan ismerkedjek lányokkal, ha szimpi??:P

Azzal ne kezdje senki nekem ecsetelni, hogy a face nem társkereső, mert lehúzom a budin!

Mindig ilyen xarság nehezíti a helyzetemet!:P


2013. nov. 10. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
mert szerinted mit fog gondolni rólad egy vadidegen, ha csak úgy a semmiből ráírsz, még ha be sem jelölöd. azt, hogy ezt még eljátszottad 20 másik lánnyal is...kit érdekelne? bejelölöd, és kész...ha elutasít, így jártál...én amúgy se kezdenék olyanokkal, akinek könyörögnöm kell, hogy megismerkedjünk...
2013. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok rendben van amit mondasz és értem, csak az van benne, ha bejelölöm az illetőt, akkor elutasít és a rendszer zaklatónak fog vélni és letilt 10 vagy 30 napra is mert volt már ilyen!
2013. nov. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!