Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Avast! Antivirus: programfriss...

Avast! Antivirus: programfrissítés?

Figyelt kérdés

Amikor kiírja, hogy néhány program állapota "KRITIKUS", akkor rámegyek a Programfrissítőre, majd a "FRISSÍTÉS" gombra, de vagy nem csinál semmit, vagy bedob a Sajátgépbe. Hogyan frissítsem?


A frissítendő programok:


Flash Player ActiveX

Új verzió: 11.9.900.117 (már egyszer letöltöttem és felinstaláltam a gépre, de ezek szerint nem hatott..)


Java Runtime Environment 6 (32 bit)

Új verzió: 6.0.450.6


Érdemes frissíteni ezeket a programokat? Mit javasoltok? Hogyan frissítsem, ha érdemes? A letöltéssel, telepítéssel nem értem el semmit, mert mindig kiírja, hogy mg mindig "KRITIKUS".



#programfrissítés #avast! Free Antivirus
2013. nov. 11. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt töröld, aztán az Adobe Flash Player ActiveX-et az IE-vel töltsd le az Asztalra. Zárd be a böngészőt, aztán futtasd az ActiveX-et, így bele tud épülni.

De kizárólag aerről az oldalról biztonságos: www.adobe.hu

Java: ez s legújabb: [link]

Java Control Panel is kell hozzá.

2013. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2013. nov. 12. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!