Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyes streamelt FullHD videók...

Egyes streamelt FullHD videók bekockásodnak lejátszáskor. Minek lehet baja? A gépen minden tökéletesen megy, a net is gyors. Firefoxot használok, bár nem hiszem hogy az a gond. Flash-t is frissítettem. Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 21:59
 1/6 soccerway ***** válasza:
lehet nem bírja a procid?
2013. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Intel® Pentium® Processor E5800

(2M Cache, 3.20 GHz, 800 MHz FSB)


ilyenem van, szerintem ezzel mennie kéne, ráadásul mint mondottam, a gépen ugyanezek a videók probléma nélkül mennek..

2013. nov. 12. 17:35
 3/6 soccerway ***** válasza:
csak ugye a flashvideo sokkal jobban eszi a procit mint a videófájl lejátszás. de ha ránézel a cpu terhelésére, kiderül, ha 100% akkor nem bírja
2013. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
50% körül van..
2013. nov. 12. 21:02
 5/6 soccerway ***** válasza:
szerintem linkelj be egyet ami nálad kockás és majd valaki megnézi hogy nála is olyan-e.
2013. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
inkább nem...:D egyébként Win7 alatt nem volt gond, csak mióta visszaraktam az XP-t.
2013. nov. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!