Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új vagyok a WOW-ban, és...

Új vagyok a WOW-ban, és segítség kéne, valaki önként jelentkező?

Figyelt kérdés

Ma játszottam életemben először, és sajnos nem nagyon értem mit és hogyan kéne csinálni. Ilyen bloodelf vagy micsoda vagyok, és sajnos a többi játékostól sem tudok segítséget kérni mert a kezdőhely, ahova berakja a karakterem a játék, tök kihalt, oroszlánok meg levegőben lógó angolnák, meg brokkolifejű szörnyek vannak amiket lelehet ölni, de ennyi, sehol egy online játékos akivel tudnék kommunikálni!

A második szinten járok azthiszem. Sajnos nem tudom mi a teendő, és a képernyőn látható ikonokat sem tudom, mi mit jelent. És pl azt se értem mi az hogy xp, meg mik azok a felkiáltó-kérdő jelek egyik másik alak felett... azt tudom hogy tanulnom kell, de nem tudom hogyan. Szóval tök homály az egész, pedig tetszene.


Olyan segítségét szeretném kérni, aki sokat játszik rajta, kor meg nem az teljesen mindegy... tudom nagy áldozat ez, mert kinek van kedve egy kis kezdővel bajlódni... de hátha mégis... remélem valaki segít!

Arra gondoltam hogy msnen mikrofonon keresztül tudnánk beszélni miközben wowozunk, úgy gyorsabban belejönnék...


22L


2009. nov. 17. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Amik lent vannak kis képek a téglalapon azok a spellek.Ha például egy tigrist támadsz akkor ezeket használva támadja őt.A felkiáltójelek a segítséget mutassák, leírják, hogy mi mit csinál.Az XP pontot a szörnyek megölésével szerzed.Ha összeszedsz egy maximális XP-t, mész a következő szintre.Amúgy milyen szerveren játszol?
2009. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tört, de hogy pontosan milyen, azt nem tudom (ha egyáltalán van a törtnek fajtái)
2009. nov. 17. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! ha rendelkezel alapveto angol tudassal akkor itt a wow europai oldalan a jatek hasznalati utasitasanak netes verzioja. [link] (bal oldalt gaming guide) ebbe minden dolog reszletesen le van irva az alapveto interfacetol(kezelofelulet) a tobbjatekos redszerekig
2009. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyelj! hogy tanulhass ahhoz pénz kell. MENNYÉL EL DOLGOZNI! mikor kibelezted az állatokat a bennük lévő cuccokat az árusnál adhatod el jobb klikk az árusra majd jobb klikk arra amit el akarsz adni. ruhát és fegyvert nézzed mert ha jobb mint a tiéd, vagy olyan nincs (pl sisak) azt tartsd meg!
2009. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!