Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on miért tűnnek el a...

Youtube-on miért tűnnek el a megnézett videók?

Figyelt kérdés
Youtube-on bejelentkezve nézek videókat és amit láttam, az egy kicsit elsötétül (tehát látszik, hogy megnéztem már). Úgy is marad egy pár napig, de egy idő után újra olyan, mintha még nem láttam volna. Hogy lehet beállítani, hogy látva maradjon?

2013. nov. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A youtube egyre szarabb, ahogy a google is. Már nem tudják mit fejlesszenek a felületen, csak kínjukban változtatnak valamit, amit a hülye fejlesztők és hülye menedzserek kitalálnak, hogy úgy tűnjön, mintha dolgoznának, így persze, hogy egyre szarabb.
2013. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha nem voltam elég érthető, nekem semmi bajom a Youtube-bal, szeretem és rendszeresen használom, csak szeretnék valamit beállítani.


De akkor még egyszer. Megnézek egy adott videót, kiírja, hogy láttam, de pár nap múlva olyan, mintha nem néztem volna meg. Én pedig azt szeretném - az átláthatóság miatt -, hogy amit láttam, arra írja is ki ezt, egészen addig, amíg én ezt akarom.

Lehetséges?

2013. nov. 12. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, mert a youtube egy szar. Ezt magyarázom.

Azok a hülyék azt hiszik, hogy ki tudják találni, hogy mit akar a felhasználó, pedig dehogy tudják, de azért írnak valami szar algoritmust rá.

2013. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!