Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt kaptam egy fenyegető levelet facebookon. Arra lennék kívincsi hogy ki lehet ez nyomozni, de azóta az illető nevet, email, szinte mindent cserélt. Emailre nem is tudok küldeni levelet mert azt írja hogy nincs ilyen Email cím.

2013. nov. 14. 14:49
 1/4 soccerway ***** válasza:
mutasd meg a zsaruknak hátha.
2013. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha megmutatom az üzenetet van rá esély hogy kidereítség ki volt az? De azóta már biztos cserélt vagy 3-4x ip címet az nem számít?
2013. nov. 14. 14:52
 3/4 A kérdező kommentje:
UI: A profilját se tudom megnézni mert le tiltott.
2013. nov. 14. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem rendőrségi kérésre a fb illetékesei ki tudják szolgáltatni az adott infókat, mert hiába változtatott nevet és tiltott le, de mindennek nyoma van a neten és mivel a levél is megvan még (ne is töröld ki!!!), szerintem az illetékes informatikusok azonosítani tudják a valós személyt. De ezt mint elméletileg mondom, hogy talán ez kivitelezhető lehet. Azt már nem tudom, hogy vajon a rendőrség mennyire fog foglalkozni egy ilyen üggyel ill. milyen adatkérési követeléssel fordulhatnak a fb felé.
2013. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!