Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van két Facebook fiókom ebből csak az egyiket használom a másikat már nagyon rég nem. Nem is emlékszek mikor csináltam csináltam azt és miért. Nem ez a lényeg hanem az h sokan mondták h bejelöltek de nem jelölöm vissza őket, az a nagy büdös helyzet h a másik fiókomba nem tudok belépni mert elfelejtettem a jelszót az emailt tudom de az a baj h azt az email címet töröltem így arra hiába akar küldeni emlékeztetőt nem tudom megnézni, telefon számot meg nem tudok megadni a választásnál h hogyan akarom beállítani a jelszót,úgy hogy teljes zavar. Rem érthetően írtam le annyi a lényeg h (email cím törölve, oda akar küldeni emlékeztetőt csak nem tudom elolvasni)
2013. nov. 14. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

csináld meg az email cimet ujra , ugyanazzal az azonositoval


5-6 éve nekem is ez volt a gondom myvippel :)

2013. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!