Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetem?

Hunore kérdése:

Miért nincs internetem?

Figyelt kérdés
ujratettem tesóm gépén a windows-t és most mikor akarom instalálni az internethez szükséges modemet akkor az ellenőrzi, hogy van e elég gépigényem és kirja hogy Ethernet Card not defined... tudnátok segiteni ez ügyben?

2013. nov. 14. 19:39
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:

Ez a hiba annyit jelenthet szerintem, hogy nincsen feltelepítve a hálókártyának az illesztőprogramja, és ezért nem érzékeli a hálókábelt.


TEhát.. ha jól gondolom, akkor keresned kell a hálózati kártyához(ami lehet beépített, vagy nem) drivert, azt feltenni, majd a modemet is, és kész.

De más véleményét is kérd ki, ez nem biztos.

De.. minek kell feltenni a modemet? Nálunk gond nélkül annyi volt h rádugtam kábellel a gépre a modemet, rácsatlakozott és kész..


Kábelen csatlakozna a tesód gépe a netre, vagy anélkül?

Amúgy meg lehet hogy maga a hálózat nincs telepítve a gépére, ekkor már az egész hálózatot fel kell tenni, vagy újratenni a gépet egy jobb op.rendszerrel, pl a Windows xp Blade az pont ilyen, feltesz neked minden drivert ami kell.

2013. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hálózazkábelen keresztül megy nála a net vagyis kellene...eddig minden rendben volt csak a win7 ujratétele után észleltem a problémát. és holtudnám megnézni hogy pont milyen hálókártya van? hogy milyet töltsek le.
2013. nov. 14. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapalap típusa alapján keress rá a neten a hálózati kártya driverére.
2013. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segitséget! sikerült megoldani.. király vagy:) ment a like :)
2013. nov. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!