Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Port fowardolás után sem...

Port fowardolás után sem tudnak csatlakozni a szerveremre. Mi probléma?

Figyelt kérdés
Live For Speed szervert szeretnék indítani utána olvastam a router fowardolásnak mindent úgy csináltam ahogy azt leírták mégsem tudnak kapcsolódni időtúllépés miatt a szerveremre. Még én sem tudtam felmenni a saját szerveremre, nem is található a szerverek listáján. a játékon belül indított szerver és a dedikált szerver sem működik.

2013. nov. 15. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
szerverek nekem se akarnak müködni egy sima ftp szervert se tudok létrehozniport forwadolás után sem nekem is isdőtullépést irt. routeren belül a számítógépek meg telefon tábla gép látja egymást a belső hálózaton ott bele látni egymás fájlaiba de ugymond a külvilág semmi féleképpen nem tud rá csatlakozni mondjuk te már nem látnád a fájlaimat itt már szerintem a szolgáltatód tiltsa le a portokat hogy őt ne terhelje le. vagy valamit nem veszünk észre valami program is dolgozik ugyan azon a helyen és azért nem csinálja
2013. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!