Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik mobilszolgáltatónál...

Melyik mobilszolgáltatónál van laptopra korlátlan mobilinternet?

Figyelt kérdés
Üdv. Eddig korlátlan mobilinternet volt a laptopomon, viszont múlt hónapban váltottam csomagot és azt mondták hogy ez erősebb és olcsóbb. Viszont lejárt az adatforgalom, eddig ilyen nem volt és most nagyon lassú a net. Sehol se találok korlátlan netet.

2013. nov. 18. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
En se talaltam, pedig kellene. Olyan van, ami jopar gigat enged, mielott korlatoz, de az meregdraga.
2013. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ami korlátlan is és olcsó is olyan nincs
2013. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eddig nekem olyan volt. elvileg 8gb-os volt és utána lassítottak be de sose kaptam olyan levelet hogy adatforgalmam elérte a megengedett adatmennyiséget, pedig torrenteztem rendszeresen a 8gb-ot bőven átléptem. Most meg kb 10 nap alatt jött a levél és olyan szinten belassították hogy kb használhatatlan...
2013. nov. 18. 20:44
 4/5 sanyika007 ***** válasza:
Pannon vagy is Telenor az internet éjjel-nappal vagyis jelenlegi nevén Flexi, Flexi Plusz csomagot így adta. szerez egy ilyent kéz alól. kb. 6000 Ft kb 700 kb/s letöltés a flexi csomagnál 40/kb feltöltés a plusz esetében 120/kb a feltöltés. Ha nem megoldott, akkor nézd rá a smart tarifa 2-re 200mb internet, Lassitás itt sincs :D
2013. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

""korlátlan mobilinternet"


Én úgy tudom olyan nincs is.


Drótos, vagy mikrós net elérhető?

2014. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!