Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni az instagram...

Nem tudok belépni az instagram-omba? Fontos! Sürgős!

Figyelt kérdés
Egyik nap frissített az instagram-om és kijelentkezett. Akarok visszajelentkezni amikor kiírja, hogy hibás jelszó vagy felhasználónév. (BIZTOS HOGY JÓ MINDKETTŐ MERT MINDENHOL NEKEM UGYANAZ)És ez még nem is lenne fura csak, hogy küldtem olyan email-t amivel ugye új jelszót lehet kérni és arra az email címre nem jött semmi. (AZ EMAIL CÍM IS BIZTOS ÉS MINDEN MAPPÁT ÁTNÉZTEM) És vártam és már két napja nem jött és tegnap sokszor újra próbáltam és nem sikerül és nem jön olyan link az email címemre pedig az biztos mert ugye kérte a felhasználónevem és akkor kiírta hogy elküldte az email címemre (kiírta az email címemet félig csillagozva) de oda nem jött semmi. Kérlek szépen segítsetek! Vagy legalább hogyan tudnám az előzőt letörölni, akkor csinálok egy újat, de ez így nem jó! Előre is nagyon köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. Trollok kíméljenek. (azért ebbe a kategóriába írtam ezt a kérdést mert úgy gondoltam ez a legnépszerűbb)

2013. nov. 18. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Spam mappát nézted?
2013. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
minden mappát néztem mint említettem beleértve a spameket is :(
2013. nov. 23. 18:35
 3/3 anonim válasza:
Velem is ugyanez van,kb egy órája próbálgatom a jelszavakat,közbe tudom hogy ugyanaz mint volt..se gépen se telefonon nem enged be instagramra..ilyenkor mi van???
2014. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!