Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem kapom meg a Facebookos...

Nem kapom meg a Facebookos üzeneteimet pc-n csak telefonon! valaki tud rá mgoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem egy olyan problémám van, hogy facebookon egy bizonyos személytől a laptopomon illetve semmilyen más pc-n nem kapom meg automatikusan az üzenetet csak azt jelzi ki, hogy látta és csak ha frissítem az oldalt akkor jelenik meg az üzenete. Ezzel párhuzamosan telefonon működig és ha onnan válaszolok azt a gép is mutatja de csak az én üzeneteimet és az oldal frissítése után jelennek meg azok amiket kaptam. Csak 1 ismerősömmel van ez. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 19. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű a mobilos app, amit facebook-ra használsz letiltotta az értesítést a desktop facebook-on.
2013. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És azt hogyan lehetne feloldani illetve ha nincs bekapcsolva a mobilom akkor se kapom meg vagy ez a tiltás végleges
2013. nov. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!