Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell weboldalt irni...

Hogyan kell weboldalt irni html ben?

Figyelt kérdés
mint magan wallalkozo szretnek sajat webolldalt keesziteni ha lehet 0 as kiadassal van egy dualos gep ubuntuval es van egy p 3 as szerver gep amire szeretnek weboldalt kesziteni letoltesi linkkel es bejelentkezesi cuccal ha valaki tud segiteni legyen mar oly szives milyen op rendszert es mi minden kell h a p3 asbol webolda es sszerver legyek elore is koszi
2013. nov. 20. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor felejtsd el nagyon gyorsan ezt a "tervedet"...
2013. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én meg remegő kézzel agysebész akarok lenni.


Írni sem tudsz, öreg. Előbb ezt fejleszd ki. Például az írásjelek használatát, illetve az igényességet arra, hogy kijavítsd az elgépeléseidet, mielőtt kihánysz valamit a világhálóra.


(Mindjárt beírja, hogy "mobilroo irta mkocsog!!44". :D)


Amúgy meg: Ubuntu, LAMP, HTML tutorial, PHP tutorial kell neked.

2013. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy kioktassatok, már egyszer csináltam windows 2000 szerveren, saját weboldal volt és letöltési linkek is voltak, igaz a letöltési linkek FTP formátumban. Ugyanezt szeretném ubuntu szerveren létrehozni. Segítetek okoskodó dumák nélkül vagy szarjatok le
2013. nov. 20. 10:49
 4/7 Csxeba ***** válasza:

[link]


ne is várd hogy itt bárki leírja neked lépésről lépésre. Nézz róla videót youtube-on az a legegyszerűbb. És google a barátod.

2013. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anti paladin ***** válasza:

Minden egyben az alapoktól kezdve:

[link]

2013. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen maskul azert irok ilyen furam mert szlovak vagyok szlovaakiaban elek hiaba az anya nyelvem magyar de hivatalos nyelv a szlovakiaban a szlovak.
2013. nov. 21. 09:37
 7/7 Csxeba ***** válasza:
Megbocsájtva ;)
2013. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!