Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook csoport admin megszűn...

Facebook csoport admin megszűnt és nincs másik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy facebook csoportunk és az előző admin törölte a regisztrációját amivel csinálta a csoportot és admin nélkül maradtunk ezáltal nem tudunk felvenni és törölni sem tagokat. Az a baj hogy a régi admin már a facebook profilját sem tudja visszacsinálni mert azóta az email címe is megszűnt amivel felregisztrált. A csoportot viszont nem szeretnénk elhagyni mert sok fontos dolog van benne. Válaszotokat előre köszönöm, remélem tud valaki segíteni nekem ez ügyben. :)



2013. nov. 20. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Senkinek sem adott admin jogot a csoportob belül? Egyszer nekem is volt (illetve még van is) Facebook csoportom, azt a profilt, amiről csináltam technikai okok miatt törölnöm kellett, de előtte átadtam a főadmin jogot az egyik ismerősömnek, aki aztán azt visszaadta nekem. Ha senkinek sem adott jogot, akkor a csoport meghalt, illetve mégsem, mivel még használható, de már csak olyan sehogyan. Inkább csináljatok egy olyan csoportot, amelyben többen is adminok, ha nem is főadminok vagytok, elég ha csak moderátorok és használjátok azt.
2013. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!