Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnam megnyitni a...

Hogyan tudnam megnyitni a facebookomat?

Figyelt kérdés
Nem tudok belepni a facebookba,mivel nem tudom mi a jelszom,vagyis nem fogadja el amit beirok mert azt irja h nem ez a jelszom.az emailemre nem birom lekerni mert nem lett hasznalva es toroltek. Van erre megoldas h betudjak lepni valahogyan? Nem szeretnek uj profilt csinalni! Vagyis ez egy baratom problemaja,d igy konnyebb leirni a sajat nevemben! Megkoszonnem ha tudna valaki valamit javasolni!
2013. nov. 20. 21:38
 1/3 Gabesz9997 válasza:

Ha már belépett azon a gépen és böngészőt mentette akkor beírod az email címedet valami jelszót hülyeség is lehet aztán elfelejtetted a jelszavadat majd alul ott van nem tudok belépni ezekkel beírsz egy új emailt aztán megválaszolod a titkos kérdést majd új jelszót váltasz.

Amennyiben más Facebook azonosítóját akarod feltörni ilyen gyakori kérdéses kérdéssel nem fog össze jönni mivel nem fognak segíteni.

2013. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha barátod nem gyépés, akkor ő is fel tudta volna tenni a kérdést, nem csak rajtad keresztül.

Én esélyesebbnek látom, hogy barátod profiljába akarnál belépni.

2013. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A ferjem nem tudja a jelszot,d meg azt sem h o irt volna be valamikor titkos kerdesre valaszt. En irtam mert o nincs ide regisztralva. Nem szokasom masok facebookjat nezegetni. Azert koszonom a valaszt!
2013. nov. 21. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!