Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő ha nem enged...

Mi a teendő ha nem enged belépni a vatera?

Figyelt kérdés
Régóta regisztrált vagyok, és most nem enged belépni. Mindig azt írja, hogy érvénytelen felhasználónév/jelszó. Már kértem új jelszót is de így sem sikerült. És próbálkoztam a bétás oldalon is, de ott is eredménytelenül. Mi lehet a baj? A vatera nem jó? Vagy csak nekem nem jó?

2013. nov. 20. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, írtam a fenntartóknak. Néhány hete/hónapja egyesültek egy külföldi online aukciós áruházzal, összevonták a felhasználói adatbázisukat, és ha magyar oldalon szerepelt valaki ugyanazzal a felhasználónévvel, kapott egy "_a" utótagot.


Tehát, ha a felhasználóneved sültkolbász, akkor próbálj meb belépni a sültkolbász_a névvel.


Nem tudom, erről miért nem bírtak levelet küldeni az érintett felhasználóknak, de ez van. Ha továbbra sem enged belépni, írj az üzemeltetőknek.

2013. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
utána olvastam ennek a mizériának és megpróbáltam....valahogy érdekes módon úgy sem engedi...úgy vagyok vele, legyenek boldogok, csak vásárló voltam nem eladó...majd veszek máshol azt amit akarok az utóbbi időben észrevételem szerint am is romlott az oldal...tele van szeméttel meg hamis cuccokkal:S de azért köszönöm a segítségedet
2013. nov. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!