Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Fiber power 240 internet!...

UPC Fiber power 240 internet! Miért lassú?

Figyelt kérdés
UPC Fiber power 240 internet van nálunk, de szaggat a net játék közben, a feltöltés pocsék! A Diginél ehhez képest szárnyalt! Mitől van ez?
2013. nov. 21. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... Állítólag a 30MB-s netet fizetem, és a speedtest.net 22MB-t mér... Szerintem szolgáltatót váltok!
2013. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez marha jó, mi most fizettünk elő rá! Csak az a poén, hogy az én gépemen nagyon jó a net, mióta UPC van, de a másik gépen szarakodik!
2013. nov. 22. 07:16
 3/6 anonim válasza:

A 240-esnél 60 Mbps a garantált letöltés, nem kéne, hogy szakadozzon. Lehet, hogy nem túl jó az UPC hálózata felétek.

Nekem is UPC van, lassabb, de semmi gondom nem volt eddig vele. Produkálja azokat az értékeket, amit kell.

Keress rá a neten, hogy mit tegyél, ha sokszor lassú a net. Hátha . . .

2013. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a torrent visszatöltés szarakodik nagyon! olvasgatom, hogy a UPC szűri a torrent forgalmat! úgyhogy ezzel nagyon rosszul jártunk, mert sokat torrentezünk! nem lehet ezt valahogy megoldani? a szolgáltató váltás nem megoldás mert két év hűséget most írtunk alá :-(
2013. nov. 22. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mit nyígtok, nekem több éve UPC van és semmi gondd vele, ha normálisan van beállítva (értesz hozzá) akkor minden jó, sőt! Még néha át is lépem a garantált sávszélt. Ha pedig mégsem menne olyan jól akkor vegyél egy külön routert és egy másik hálókártyát kössd be az alaplapi kártyádat az UPC től kapott modembe, a másikat meg az ezzel összekötött routerbe kössd és 2 neted lesz egyszerre! FIGYELEM hozzáértést igényel a beállítás, ha nem tudod miről beszélek bele se fogj!
2014. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#4 Eleted hulyeseget irtad le. Az torrentezok kozul sokan nem is tudjak, hogy hogy is mukodik ez a rendszer. Akkor van feltoltes, ha epp van letolto. Nyersen fogalmazva a letolto -tobbek kozt- a te gepedrol tolti le a fajlt, pont ahogyan te is letoltotted maserol. Roviden ez a lenyeg.


A upc pedig nem szuri a torrentezest. 3honap alatt 310gb-ot toltottem vissza egy 165gb-os fajlbol. Upc-vel.

2016. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!