Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogy ha véletlen...

Mit csináljak hogy ha véletlenül egy olyan oldalra regisztráltam ahol a regisztráció még ingyenes volt, de a használata már fizetős? Hogy ha nem használom az oldalt, tehát nem fizetek érte abból lehet valami?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

miert, megadtal bankkartya- vagy hitelkartya-szamot? amugy mi ez az oldal, hatha pl. ha elolvasod a felhasznalasi felteteleket es kiderul belole?


me' gondolom en, hogy valami p0rnorol van szo...

2013. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyat nem írnak a felhasználási tételben hogy mi van akkor ha nem használom az oldalt. Nem adtam meg a személyes adataimat, a bankszámlaszámomat és telefonszámomat sem. Miután regisztráltam az oldalra utána jöttem rá hogy fizetős, mert ha valamit megakarok rajta nézni behozza a fizetési lehetőségeket.
2013. nov. 22. 09:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék olyanok tapasztalatára akik jártak már így.
2013. nov. 22. 09:07
 4/8 anti paladin ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi, nem fognak érte macerálni, leszámítva a promó emailek áradatát.
2013. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem adtam meg a személyes adataimat, a bankszámlaszámomat és telefonszámomat sem."


"nem fizetek érte abból lehet valami?"


Szerinted? Ha nem adtál meg magadról adatot, mi történhetne?


Töröld az acc-ot az oldalon és kész.

2013. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ajánlom figyelmedbe ezt a topikot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Kísértetiesen hasonló dologról van szó... és elkeserítő lenne, ha mindkét kérdés a tiéd lenne.

2013. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem. Csak arra voltam kiváncsi hogy aki járt-e már így azzal mi történt. Amúgy köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 22. 10:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom az accountot törölni. Szerinted akkor miért kérdeztem erre rá?
2013. nov. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!