Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új számítógépet szeretnék...

Új számítógépet szeretnék venni, amin jól megy az internet, milyet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Kb.100ezer forintig (lehetőleg monitorral). Hol érdemes venni egy megbízható de gyors szgépet,amit kényelmesen tudnék használni netezésre + letöltésre !? Remélem tudtok jó tanáccsal szolgálni számomra!
2009. nov. 20. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Maximum 20 ezerért van olyan gép egy év garanciával amin repül a net. de akkor már a legdrágábbat mondtam.

Netre nem kell drágább gép. Nem lenne jobb vagy gyorsab.

Én 30 ért vettem az enyémet de ezen már a HD videók is mennek a youtubon.

2009. nov. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 thedani ***** válasza:

Hát igen, ha csak netezel akkor nem kell ám 3 giga ram. Viszont ami nagy kell az Winchester, ha letöltögetni akarsz akkor kell legalább 1 Terás, de már azt is lehet kapni 20 ezerért. Más úgy nem kell bele extra, olcsón ki fogsz jönni.

De Wincy az kell bazinagy, nekem is van 520 Gigás és 2 hét alatt megtöltöttem mikor megvettem és azóta is folyton megy a harc a helyért. És azért majd vágd szét jó néhány particióra, hogy jobban menjen.


21\F V.Dániel

2009. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem kell minden szart letölteni csak azt ami kell és kiírni lemezre nem a gépen tárolni.

Húsz terrásat is vehet az is meg telne de minek?

2009. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 thedani ***** válasza:
Mindent írok ki folyamatosan, mégis megtelik, mert van a neten bővel cucc. És ha valaki csak a legjobb is legismertebb filmeket tölti csak le akkor is naponta lejön 2-3 film, a sorozatokról nem is beszélve.
2009. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És tudnátok mondani konkrét márkát/típust is árral együtt és hogy hol tudnék megvenni akkor ilyen gépet???
2009. nov. 20. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van például egy ilyen. Alap gép de netre kifogástalan és bevált ezért merem ajánlani.

[link]


És mindenfelé van annyi számítógépüzlet mint a nyű. Például itt berénybe a foricompba is foglalkoznak használt gépekkel. Csak nehagyd hogy rád sózzanak valami drága cuccot amire semmi szükséged. neked csak netre kell.

2009. nov. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kell a pentium4-es gép kösz jobb gépet szeretnék venni!!! Esetleg egy tényleg hasznos tippe nincs valakinek? :(
2009. nov. 21. 12:56
 8/8 thedani ***** válasza:

Ha jobb gépet akarsz akkor valószínűleg nem csak netezni akarsz majd, szóval a kérdésre választ kaptál, csak sajnos nem arra amit nem tettél fel. Valószínűleg azt akartad hogy hol tudod kihozni a legjobb gépet 100 ezerből. Amúgy az a legjobb ha neten rendeled meg mindent onnan ahol a legolcsóbb. Van olyan oldal is ahol összehasonlítja az árakat és könnyebb választani. De én nem fogok összeállítani neked egy gépet, a munka rád vár. De ha végeztél írd meg mit állítottál össze, mert én is most akarok gépet újítani :)


21\F V.Dániel

2009. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!