Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Herby abbahagya? Többi lent

Herby abbahagya? Többi lent

Figyelt kérdés
az alkoholista kutja végre abbahagya.. ti hogy vélekedtek erröl? nekem speciel felüdülés... végre jöhet 1 normális videós.. mint tartalmilag mint emberileg.. ird meg pár mondatban mi a véleményed erröl köszi.. videó: http://www.youtube.com/watch?v=sKTN3DRypFc

2013. nov. 24. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem senkit se érdekel más élete van elég gondja a saját életével
2013. nov. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én őszintén szólva nagyon sajnálom, régóta nézem, és nehéz lesz a videói nélkül.:(
2013. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
életfiló+fb kérdések videói nagyon jók voltak..+mikor az anyja házábol videozott ilyen kiülös beszélös videok is overkillek voltak.. azok hiányoznak majd
2013. nov. 24. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy az alkoholistáknak kútja is van.

A piával vigyázni kell, mert hejesirásromlást okkoz6.

HErBY videói - amiket láttam - jópofák voltak, amikről csak hallottam, azokat meg jó hogy nem láttam. (Hűtőszekrény???)

Az hogy időnként trágár szavakat szőtt bele, meg sörözött...emberek az ég szerelmére! Az vesse rá az első követ, aki maga is bűntelen! (Kezdem is...:)

Ha most tényleg kiszáll (vagy nem?)kár érte, de nem fogok a kardomba dőlni...


Ui: Egy videója után kezdtem Minecraftozni. Addig eszement, értelmetlen dolognak tartottam. Ma már egy jókora kastélyt mondhatok magaménak, akkora toronnyal, hogy a pálya túlsó végéről is látszik.

2013. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kútja hanem kutya- szlengbe low!!! kutja=kutya ... nyelvtanod overkill
2013. nov. 24. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ich bin ein Grammatiknazi. Verstehen Sie? ;)
2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt a kutja dolgot már kár magyarázni, ugyanis ezen kívül még jó pár helyesírási hiba..
2013. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eddig se volt kotelezo nezni... Lehetett vna masokat is. Ez a kutja dolog meg nagyon gaz, tukrozi az ertelmi szintedet
2013. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!