Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail belépésnél, hogy menthet...

Gmail belépésnél, hogy menthetném a jelszavam, hogy ne kelljen mindig beírogatni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kínálja fel úgy mint régen a jelszó megjegyzését, nem tudom, hogy hívhatnám elő az ablakot.
2013. nov. 25. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen böngésző?

1.

Mondjuk Firefoxnál megnyitod a beállításokat. Eszközök beállítások > Biztonság lapfül > Kivételek

Kijelölöd a google.com vagy gmail-t és törlés.


2. Vagy használsz egy olyan kiterjesztést amivel megjegyezteted


[link]

2013. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Chrome esetében- Beállítások- spec. beállítások megjelenítése- jelszavak és űrlapok. Itt bejelölöd - Az általam az interneten beírt jelszavak mentésének felajánlása. Majd a mentett jelszavak kezelése menüre kattintasz. Itt megkeresed a kivételek között a gmailt és törlöd. Elmented a változtatásokat. A következő belépéskor már fel kell ajánlania a jelszó megjegyzését.
2013. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Firefoxot használok, a leírtak szerint megkerestem a beállításokat, de sajnos nincs benne a gmail, csak a facebook, nem tudom törölni, hogy aztán majd újra felkínálja, a mentést.:(
2013. nov. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!