Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendőrségi képernyő, illegális...

Rendőrségi képernyő, illegális tartalom. Ez komoly? Több lent.

Figyelt kérdés
Üdv, ma netezés közben bedobott egy weboldalt ami "jól szerkesztett" weboldalnak nézett ki. Méghozzá azt írta, hogy rendőrségi weboldal. Azt írta, hogy illegális tartalom megtekintése miatt fizessek 25000ft-ot, és, hogy a böngészőm zárolva lett. Ebből a weboldalból nem tudtam kilépni csak kikapcsoltam a gépet és vissza kapcsoltam. Ekkor már ez az oldal nem jelent meg. Most akkor megbüntetnek vagy valami vírus?

2013. nov. 25. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

már párszor volt ez a kérdés. vírus.


igazából nem értem manapság ilyet hogy lehet megszívni, én win7-et használok, csak gyári védelemmel és elég sok spames, xxx oldalt is nézek gyakran. de sose kaptam be semmit.

2013. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért ijedtem meg mert nem ilyen gagyi oldalt dobott be hanem jól szerkesztett weboldalt ami elég élethűnek néz ki. Szóval akkor nincs okom félnivalóra?
2013. nov. 25. 11:08
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem nem ezt a weboldalt dobta be

2013. nov. 25. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Többféle megjelenése is van ennek a vírusnak.
2013. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha rendőrségi ügy lenne akkor nem interneten keresztül értesítenének?
2013. nov. 25. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
a böngészési előzmények törlésével el tudod tüntetni, CCleaner-el megoldható
2013. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!