Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem enged bet365-ön...

Mért nem enged bet365-ön befizetni?

Figyelt kérdés
Beszéltem chaten egyik emberrel,azt mondta,hogy a bankom nem engedi,vagy valami ilyesmit már nem emlékszem.MÉRT? Ismerősőm azt modnta,hogy be kell menni az OTP-be és ott kell valamit csinálni,de nekem lővése msincs ehhez...azt hittem gyerekjáték lesz de persze,hogy nem! ötlet?
2013. nov. 25. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
az egyik betes akivel beszéltemm cheten megprobálta nekem és ezt írta vissza: Sajnos befizetési kérelmét a bankkártya kibocsátója elutasította - bővebb információért, kérjük, lépjen kapcsolatba velük...
2013. nov. 25. 18:01
 2/8 belapus ***** válasza:

Talán az adott bankkártya nem alkalmas az internetes vásárlásra.

Ha OTP-s vagy, válaszd a Net számlacsomagot.

2013. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ezt a banknak kell mondanom ugye? Interneten nem tudom megcsinálni?
2013. nov. 25. 19:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Visa electron-om van.
2013. nov. 25. 19:24
 5/8 belapus ***** válasza:
A számla igénylést a bankban kell elindítani, utána otthonról intézheted a pénzügyeidet.
2013. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,és ezt rögtön elintézik vagy várnom kell pár napot?
2013. nov. 25. 19:40
 7/8 belapus ***** válasza:
Rögtön, ahogy sorra kerülsz.Úgy emlékszem, 10-15 perc volt.Utána hazamentem és megváltoztattam a jelszót.Ez elő is van írva.
2013. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hálás köszönet:)
2013. nov. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!