Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami jó program, amit...

Valami jó program, amit ingyen le lehet tölteni, egyszerű, és színes lesz tőle a fb. -m, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
google chrome van a gépen, van fiókom is, néztem már a chrome web store-ban de egyikkel se tudtam mit kezdeni...lehet hogy csak én vagyok ennyire béna, de amiket eddig letöltöttem, azok nem működtek nekem...Ti milyet használtok (mert elsősorban azoktól kérdezem, akiknek van ilyen, és bevált)? Tudnátok ajánlani, valami jót, amit egyszerű használni... vagy esetleg elmagyarázná valaki, hogy hogyan kell...? Előre is köszi! :)

2013. nov. 25. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy bővítmény, tetszésed szerint megadod a színeket...stb.

2013. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, ha változtatod a színeket, akkor mindig frissíteni kell az oldalt. Azután vált át.
2013. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!