Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltem a profilomat microsof...

Töröltem a profilomat microsoft.com-on és most nem tudom újra regisztrálni, mert azt irja ki hogy foglalt. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha meg megpróbálok belépni az irja, ez a név nem létezik. Próbáltam már hívni az ügyfélszolgálatot, de nem válaszoltak a kérdésemre.
2013. nov. 26. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Várni kell X napot - általános szerződési feltételekben, amiket soha senki nem olvas el benne van, hogy mennyit - utána kerül tényleges törlésre a profilod.
2013. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akár lehet fél év vagy akár sosem lehet újra regisztrálni ezt az azonosítót adatvédelmi okokból. mert ugye ha mondjuk nem te akarnád, hanem egy rosszakaród, aki tudja, hogy anno hova regisztráltál ezzel az e-mail-el, akkor újracsinálná, és tudna a nevedben érdekes dolgokat csinálni. anno mi is kipróbáltuk ezt iwiw-en. ha valaki elfelejtett belépni e-mailjébe 3 hónapig, és ugye kitörölték, akkor újra lehetett regisztrálni. onnantól csak egy jelszóváltoztatást kell kérni, és máris küldi az újraregisztrált e-mailre. gondolom az ilyesmik miatt kellett az újraregisztrálható azonosítókat letiltani.
2013. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!