Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Össze van kötve 2 gép routeren...

Össze van kötve 2 gép routeren, eddig minden jó volt de tegnap óta az egyik gépen nem lehet netezni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Net az van, nem húztam ki semmit, mégse hoz be egyetlen oldalt sem a másik gépen tegnap óta. Mi a baj? Nem is állítottam el semmit, csak a bönngészőkből töröltem az előzményeket, cookiekat, de nemtudom ennek van e köze hozzá? Vagy valami más gond lehet?
2008. júl. 11. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam is ugyan ezzel a problémával küzd kb havonta...

Upc-s netük van és mindíg ki kell hívni őket, ők aztán beállítják és elmennek, aztán kezdődhet elölről az egész...

nektek melyik az internetszolgáltató?

2008. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem upc-s , valami más kábeles netem van, nem hívhatom ki őket mivel tilos a netmegosztás náluk, szóval... valaki segítsen!:) de nem értem, eddig jó volt és most hirtelen mindig azt írja ki hogy "Hálózati időtúllépés" próbáltam a kapcsolatoknál a javítást, ott meg azt írja nem hajtható végre a következő művelet: ARP-gyorsítótár kiürítése. Azt sem tudom mi az.
2008. júl. 11. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a router időnként, általában ha valami fájlcserélőt futtatok, vagy pl a adware se is kinyírja a kapcsolatot. Ilyenkor áramtalanítok mindent, a gépet, a router ,a modemet és megjavul.
2008. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha D-Link a router akkor valószínűleg az a ludas vennék helyette egy asust vagy egy Linksyst. De ha Zone Alarm tűzfalad van, akkor egy friss windows frissítés leblokkolja a netet is, kapcsold ki a tűzfalat és jó lesz:)
2008. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tilos az internetmegosztás?Nekem 4 gép van rooterrel a modemen! Sztem valamit vagy kitöröltél vagy elállitottál. Próbáld meg visszaállitani az xp-t egy korábbi időpontra. Modem, rooter áramtalanitás.
2008. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Próbáld meg a csatlakozókat megcserélni a rooteren, mert az is megnyuvadhat!

Remélem segitettem.

2008. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!