Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha nem keres a google?

Mit tegyek ha nem keres a google?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj más keresőt, pl yahoo, vagy altavizsla, de nekem most éppen keres, szóval ahiba a te gépedben lehet. Esetleg egy víruskeresőt se árt lefuttatni, mert lehet vírus is.
2008. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
öömm ilyen volt nekem is,de nem csak a google-al hanem több más oldalnál is ahol vmilyen adatot kellett bevinni. lehet, hogy az esetleges routered vacakol és azt kell beállitani, vagy pedig lehet vmi virus. Nem tudom mi lehetett nálam a hiba mert egyszerre babráltam meg a routert is meg a virusírtást is egy időben csináltam, viszont elötte azt tapasztaltam, hogy 1 másik felhasználói fiókkal meg tudtam keresni az interneten. Ebből inkább a vírus következik, hisz csak egyik felhasználói fiókot fertőzte meg.
2008. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek! Megpróbálok kezdeni valamit a géppel!
2008. júl. 11. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

kicsit pontosabban is leírhatnád a problémát. ha csak a google nem működik, akkor az internetkapcsolatod valószínűleg jó. ez legyen az első, amit ellenőrzöl.


ha beírod a keresőbe amit akarsz, és nem jelenik meg semmi, akkor valószínűleg a google-nél van átmeneti hiba, várj egy kicsit.


ennél pontosabb választ egy ilyen pontatlan kérdésre nem nagyon lehet adni

2008. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a Google csak néha-néha keres és bizonyos oldalak nem jönnek be (pl ez: ***** ) Az internet kapcsolat tökéletes.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. júl. 11. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
hmm hát ezt most így hirtelen nem tudom. ha nem jön be az isohunt, az esetleg hálózati warez-ellenes beállítás, vagy tűzfal miatt lehet. próbáld meg kikapcsolni a tűzfalat, vírusírtót, ha használsz proxy szervert, akkor azt is. jobb ötletem perpillanat nincs
2008. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehetetlenség
2008. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!