Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám letiltani...

Hogyan tudnám letiltani facebookon, hogy ne tudjon írni nekem privát üzenetet, egyáltalán ez megoldható?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Megnyitod az adatlapját, és a borítóképnél van egy fogaskerék egy kis nyíllal, azt lenyitod, és ott van, hogy "Jelentés/tiltás". Arra rákattintasz, és kiválasztod a megfelelőt (nem léphet velem kapcsolatba).
2013. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, hogy egy ideug letiltom minden ismerősöm számára a privát üzenet küldés lehetőségét, arra nincs lehetőség?

Arra használom a facebookot, hogy a sulis dolgokat intézzem, és nem vagyok kíváncsi azokra ai ismerőseimre,m akik csak kihasználnak,

hogy értsd, írnak hogy segítsek, és amikor segítek, megnézik, és még annyit sem írnak hogy köszönöm.

Ezért arra jutottam, hogy csak arra használom a facebookot, hogy a csoportokba tudjak írni

Semmi kedvem senkihez, nagyon örülnék ha le lehetne tiltani...

2013. nov. 27. 20:42
 3/3 anonim válasza:

Ebben sajnos nem tudok segíteni.

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy akikkel nem akarsz kapcsolatba lépni, azokat egyenként hozzáadod a listához:

[link]


Ha nem nyílik meg, akkor felül a kék sávon szintén a kis fogaskerék, fiókbeállítások, és ott a tiltás. A másodiknál ott van a felhasználók tiltása, ott hozzá tudsz adni embereket. Hosszadalmas, de én csak ennyiről tudok.

2013. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!