Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kizárásra kerültem a Vatera...

Kizárásra kerültem a Vatera piacteréről. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nemrég kizártak, mivel nem voltam tisztában az eladott áruk után fizetendő költséggel a vatera felé, meglepett, így nem fizettem a kellő időn belül sem, már csak mikor utánaolvastam a szabályzatnak és a "behajtjuk rajtad levél jött", e-miatt zártak ki.

Más banknál nyitott számlával újra regisztráltam, kamu címmel és névvel, mégis szinte azonnal a 100 Ft utalása után kizártak. Már vásárolni sem lehet ha a saját címem adom meg.

Hogyan tudnék újra aktívan eladni ott?



2013. nov. 28. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
egyenlítsd ki a számlád, tisztázd, hogy nem tudtad...
2013. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Vatera nagyon szigorú, mintha csak ők szarták volna a spanyol viaszt, de ebben az esetben igazat adok nekik, szerintem nem is fognak visszaengedni. Ugyan megpróbálhatod kimagyarázni, hátha, de egyes "üzletszerű", megbízható és tiszta ismert eladóimat is zárták már ki, számukra rejtélyes "szabályszegés" miatt. Szóval sok esély ennek nem adok.


Ráadásul aki regisztrál, az igenis olvassa el az adott weboldal felhasználási feltételeit (ráadásul a vatera minden hónapban küldi az e-mailben 2 héttel a határidő előtt a számlát, SŐT még 1 nappal a határidő lejárta ELŐTT is küld) és tartsa is be!

Milyen jogon kéred a vatera emberségességét, ha te sem tartod magad az ő szabályaikhoz?

2013. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

A vatera egyébként a 3. szabályszegés alkalmával tilt le, szóval előtte se lehettél már patyolat tiszta.


Kamu adatok esetén meg persze, hogy azonnal töröl. Mit gondoltál, bankszámlaszámod ugyanaz, mint a másik reg-eden, nem jönnek rá?


Te egy kész probléma vagy a vaterán, még jó h elraktak téged.

2013. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj meg, de a Vatera az eladási tranzakció után AZONNAL küldi az emailt a regisztrációkor megadott emailcímre, hogy mennyi jutalékot kell befizetni. Tojtál elolvasni a kamu-emailcímre kapott leveleket? Azt hitted a Vatera szeretet-szolgálatot üzemeltet? Ha ilyen a hozzáállásod, miért nem egy ingyenes adok-veszek oldalon próbálsz meg eladni, van ilyen is bőven? Vagy a profi szolgáltatást azért igényelnéd, csak fizetni nem akarsz érte???

Na éppen az ilyen mentalitású emberek kiszűrésére találták ki a Vaterát. Ott csak valós emaillel, valós számlaszámmal és valós címmel érdemes tisztességesen adni-venni.


Nem kell mindenkit hülyének nézni! Nyilván a banszámlád a valódi neveden van. Kamunévvel regisztrálva a Vaterára nem fogod tudni sosem igazolni, mert az utalás során a küldő neve is megjelenik, az szerencsére mindig le fog buktatni. Amúgy is feketelistára tettek már amiatt a pár száz, vagy pár ezer forint miatt, amivel megkárosítottad őket...


Kamucímestül mindenestül az egész történetet le kellene írni a vevőszolgálatnak, nagy elnézéskérések közepedte, és írni, hogy mélyen megbántad, és ezentúl úgy fizetsz majd mint a katonatiszt.

Lehet, hogy megesik rajtad a szívük és ha a tartozásodat kamatostul kifizeted, visszaengednek.

De lehet, hogy nem, és az adósságod már behajtó cégnél van és egy nullát már hozzáírtak a végéhez...

2013. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!