Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan látom, hogy kivel...

Hogyan látom, hogy kivel töröltem ki üzenetet facebook-on?

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval. Kitöröltem egy teljes beszélgetést, de egyik ismerősöm még is meg tudta nézni.. Azt nem, hogy mit beszéltünk, csak azt, hogy kitöröltem a vele való beszélgetést.

Valami olyasmit mondott, hogy a bezárt beszélgetések között, vagy valami hasonló.

Tudnátok segíteni megtalálni azt az oldalt?



2013. nov. 28. 19:24
 1/8 soccerway ***** válasza:
Ha kitörölsz egy üzenetet, az csak nálad törlődik, más nem tudja, meg nincs is hozzá köze.
2013. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg valamikor jól letiltottad azt az ismerősödet, azért tűnhetett el nála a szöveg.
2013. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem az ő fiokjárol van szo.. hanem az enyémbe nézte meg ..
2013. nov. 28. 20:53
 4/8 soccerway ***** válasza:
Akkor most írd le újra az egészet, pontosan, és hogy mi a kérdés.
2013. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szal..

Egyik beszélgetést kitöröltem, teljesen.. De egyik ismerősöm az én profilomba meg tudta nézni, hogy azt az üzenetet kitöröltem. Azt nem tudta megnézni, hogy milyen üzeneteket.. Csak annyit, hogy kivel töröltem ki. És valami olyasmit mondott, hogy bezárt üzenetek között.. De nem az archivált üzenetek között.

2013. nov. 29. 15:55
 6/8 A kérdező kommentje:
És, hogy azt hol tudom megnézni.. ?
2013. nov. 29. 15:55
 7/8 soccerway ***** válasza:
aha, nálam nincs nyoma annak hogy ha valamit kitöröltem, de a haverod biztos többet tud, akkor kérdezd meg tőle :)
2013. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beírod a nevet az üzenetek keresőjébe (bal oldalon legfelül: Kereső), akkor ha kiadja a partnert, akkor van benne valamennyi szöveg és folytathatod, ha nem lesz találat (de korábban volt üzenetváltás), akkor törölted.
2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!