Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy juthatok hozzá a wacom...

Hogy juthatok hozzá a wacom intuos pen ingyenes szoftvereihez?

Figyelt kérdés
Vettem egy Wacom Intuos Pen CTL480S ENES gépet, és a gyártó honlapja szerint jár nekem két ingyen rajzolós program. Ha jól emlékszem az egyik skatchbook, a másik pedig artrage. Arra lennék kiváncsi, hogy ezeket honnan kapom meg?
2013. nov. 28. 21:45
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Próbáld a termékregisztrációt a Wacom oldalán:

www.wacom.com -> Product Support -> Product Registration

(Megértettem a kockázatokat -> Kivétel hozzáadása -> Biztonsági kivétel megerősítése)


Ugyanis kapnod kellett egy Software Bundle Download (SBD) kulcsot amivel letölthetők a Wacom oldalról a szoftverek.

2013. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! annyit még leírsz kérlek, hogy merre találom a kódot amit írtál?
2013. nov. 29. 17:17
 3/7 CspCsj ***** válasza:

A Software Bundle Download (SBD) key is a unique alphanumeric code that comes with select Wacom products which gives access to free creative software. It is found on the sticker of marketing insert inside your driver DVD envelope, written in the following format: xxxx-xxxxx-xxxxx-xxxx.


Ahogy írják, talán a dvd tokban lévő reklámcetlin?


Ja és ajánlják hogy a regisztrációkor az összes programot jelöld be amit le szeretnél tölteni, mert nem biztos hogy a rendszer újra megkérdezi...

2013. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A DVD tokban semmiféle reklámcetli nem volt. Ez teljesen biztos.
2013. nov. 29. 22:22
 5/7 CspCsj ***** válasza:
Nézd végig az összes felültet "Software Bundle Download (SBD) key" felirat után - a kulcs ílyen formátumban van mellette: xxxx-xxxxx-xxxxx-xxxx.
2013. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindent végignéztem többször is, és nincs meg. mióta kibontottam nem dobtam ki semmilyen papírt vagy dobozt, minden megvan, de egyszerűen sehol nincs a kód :(
2013. nov. 30. 07:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Küldtem a wacomnak egy e-mailt, hátha tudnak segíteni :( de neked is köszönöm :)
2013. nov. 30. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!