Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném törölni magam...

Szeretném törölni magam Myvip-ről, de nem engedi, nagy gubanc van, hogyan kell?

Figyelt kérdés

Direkt nem léptem be, kb 1 éve, abban bízva, hogy magtól hátha törlődik, nem tudom hogyan működik! Annyira régen voltam fent, hogy elfelejtettem a jelszavam, de másikat nem tudtam igényelni, mert nem küldték ki a jelszót az email címemre. Írtam is nekik levelet, hogy szeretném törölni, de írták, hogy ez nem az az email cím, és nem törődtek a problémámmal, pedig az az email cím volt, mindig azzal léptem be! Viszont sok képet fenthagytam, meg minden, és nem tudok belépni normálisan. Annyira emlékszem, hogy volt amikor beengedett, de akkor csak a kezdőlapra, de nem fértem hozzá az adatlapomhoz, ami a sajátom, mert az email címet, kellett aktiválnom, és én aktiváltam is! Aztán semmi nem jött az emailemre, semmi, vagyis ekkora beszéltem velük!


Azért írok ilyen zavarodottan, mert már nem emlékszem, és nem merek újra belépni, nehogy megint aktiváltassam magam, nem tudom hogy működik!


Köszönöm.



2013. nov. 29. 15:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!