Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Laptopról váltottam...

Üdv! Laptopról váltottam asztali gépre, ugyanazt a routert használják (laptop már nem használatos). Torrentetznék, de nem enged passzívból aktív módra váltani. Kliens/oort engedélyezve, semmi. Ha kikapcsolom a tűzhalat, akko sem megy. Megoldás?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítsd már uarra a portra az asztali géped torrenkliensét, amin a laptopodé is működött!
2013. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát miután a laptop teljesen halott így nem tudom megnézni.
2013. dec. 2. 20:27
 3/4 Dobzy válasza:
Ezt mikor kezdte csinálni?? Mert ma délután óta én sem tudok letölteni. Csak pirosban álltam, azt hittem, hogy tűzfal de torrent-eval-ról tudok letölteni...
2013. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, mostmár rájöttem h másnál is probléma van. csak azt nem értem ha bármire rákeresek alig ad ki seedert, pedig a seedel elvileg nincs probléma.
2013. dec. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!