Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A DIGInet nagyon olcsó és...

A DIGInet nagyon olcsó és nagyon gyors, mi a bökkenő vagy nincs?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki hallott a DIGInet 20/10 MB/s-es csomagjáról.

Nagyon sokan azt mondják, hogy nagyon megérte valaki meg azt mondja van benne hiba, nekem még akkor is jó lenne ha csak 800kb/s-el jönnének a dolgok...

De mi a baki, mert nagyon olcsó és nagyon gyors!

Lehet, hogy nincs semmi baki, remélem tud valaki segíteni:-)

Előre is köszönöm!!!

Fontos lenne, mert szeretnék már váltani a 2MB/s-ről, azért mondtam, hogy jó a max 800 kb/s is.:-)


2009. nov. 22. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van, a letöltési sebességem is megvan 20 Mb/s (azaz 2,5 MB/s), teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.
2009. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy miskolci ismerősömnek van Digije, és eddig egyáltalán nem panaszkodott rá, sőt... Megbízható, gyors és olcsó. Azért olcsó, mert optikai kábelen jön a net, ami gazdaságosabb a réginél.
2009. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A Digi általában tudja hozni azt, ami papíron van. Tehát a 20/10 az vagy 20/10, vagy 18/8 néha rossz esetben.

Egy nagy probléma van az egésszel, az pedig elég nagy.

NEHEZEN HOZZÁFÉRHETŐ. Én debreceni vagyok, de mivel nem lakótelepen lakok, örülhetek ha 4-5 év múlva elérnek ide. Csak tömött, lakótelepi helyeken építik ki, ezért sokan rá vannak kényszerítve a UPC-re, vagy a tetves ADSL-re. Ha én kihúzom magamnak ide a kábelt, akkor lesz Digim. Na, ez az egyetlen hátránya.

2009. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bökkenő mert mindíg adják a sebességet amit ígérnek, sőt többet is. És azért olcsó mert nem Mo.-on csinálják hanem Romániában vannak és az ottani rendszernek fizetnek. Különben annyi lenne mint a UPC, T-home... stb stb
2009. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2009. nov. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!