Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mi okozza hogy a...

Szerintetek mi okozza hogy a sz. Gép újraindulást követően a BitTorrent-ben lévő torrentek pirosra változnak, és nem indul el a letöltés?

Figyelt kérdés

Pedig az újraindulás előtt tökéletesen töltődött mind.

Jelenleg Norton Internet Security-t használom, esetleg ez okozná a problémát?Nem értem, de jó volna megoldást találni mert kezd nagyon bosszantóvá válni.


2009. nov. 22. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert lehet túl sok torrent fálj van benne és emiatt csinálhatja ezt. Ha a felét kényszerítve indítod akkor menni fog. És ha van routered akkor a torrentet használó portot nyisd ki.
2009. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam de kitöröltem mind és ugyanaz a helyzet,router-t nem használok csak sima modem-es ADSL van.
2009. nov. 23. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt is beállítottad hogy mennyi slot lehet? Meg mennyit lehet egyszerre üzemelni?
2009. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt nem illetve még az alapértelmezett beállítások vannak. De próbáltam hogy letiltottam és csak egyet hagytam de semmi.Viszont másik tracker-ről elindult a letöltés.

De erről a tracker-ről is kellene tölteni, de ahogy bekerült a letöltőbe szinte azonnal pirosra vált.

2009. nov. 24. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld beállítgatni, általában aki torrentezik az nagyjából tudja mit hol kell és hogy, remélem te is. Kicsit sok lenne elmagyarázni.

Ha nem jön össze ez sem akkor szedd le a progit ami remélem uTorrent, és töröld a registry-ből és tedd fel újra.

2009. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!