Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó az msn-em?

Miért nem jó az msn-em?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
2009-es msn - t telepítettem föl, már mind a két gépre megpróbáltam és egyiken sem megy. Az egyiken kiírja hogy a Windows Communication Platform hibát észlelt, ezért leáll. A másikon pedig bejelentkezek, és pár másodperc múlva kijelentkezik. Miért lehet ez??? Segítsetek!
2009. nov. 22. 15:53
 2/6 anonim válasza:
Nekem már fent van évek óta, de most nekem sem jó. Lehet alapból szerverbaj van, és te pont kifogtad. Nekem sem jelentkezik be.
2009. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az enyém is szarakodott kb 1 hétig. Leinstalláltam és utána vissza, azóta jó.
2009. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Windows Live Communications Platform has stopped working" ahogyan elnézem világszerte érint mindenkit.Bárki aki megcsinálja nekem sok pizt adnék érte..komcsi!!!! De erre még eddig senki nem volt képes!!!!!
2009. nov. 22. 17:15
 5/6 A kérdező kommentje:
csak annyi kéne igazából hogy akkor a 8.5 msn van fen ami igazábol ZSIIIIIRRRRRR is lenne csak hogy tudnám azt elkerülni hogy dobja ki a letölti az uj verzió hokit?
2009. nov. 22. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja nekem is mindíg hibát észlel megoldás:szard le ne menny rá h. mégse hanem csak húzd félre az msn nekem továbbra is megy
2010. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!