Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen jó letöltő programok/to...

Milyen jó letöltő programok/torrent oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Az internet szolgáltató akinél vagyok blokkolja a régi jó megszokott torrent oldalaimat :(. Maradnak azok amiken nincs fenn olyan sok minden. Régebben használtam rendes letöltő programokat, de elfelejtettem a nevüket. Az egyiknek ilyen ufoszerű valami volt a parancsikonja. Valaki meg tudná mondani melyik lehet a fent említett vagy ajánlana másikat? Esetleg ha valaki ismer jó torrent oldalt (amit hátha nem tiltott le a szolgáltató) azt is köszönöm. Nem vagyok nagy infó arc, a gépem is régi, lassú, stb szóval a meghívásosok, vagy ahol kötelezően nagy adatmennyiséget kell megosztani kilőve.

Köszönöm előre is!


2013. dec. 5. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A netszolgáltatód nem hatóság, nem blokkolhatja a torrentoldalakat. (kivéve, ha a szerződésben ez külön benne van)

Egyébként meg használj proxyt, azzal eléred őket!

[link]

2013. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia,

Angliában megteheti. :(

"Sorry, the web page you have requested is not available through Virgin Media.


Virgin Media has received an order from the Courts requiring us to prevent access to this site in order to help protect against copyright infringement.


If you are a Virgin Media home broadband customer, for more information on why certain web pages are blocked, please click here.


If you are a Virgin Media Business customer, or are trying to view this page through your company's internet connection, please click here."

2013. dec. 5. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ha ilyen fostalicska országban vagy, ne csodálkozz! Húzzál haza, ha torrentezni akarsz!
2013. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát most kiderült számomra, hogy Magyarország, a szabad információ áramlás és személyiségi jogok Mekkája :D. Kár hogy amíg otthon voltam ezt nem vettem észre.... De Karácsonykor durva torrentezés lesz az tuti. Az egész utcából elszívom a netet ;)
2013. dec. 5. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
torrent kliens a deluge. azt használt ilyenkor. illetve mik azok amik nem jönnek be? ncore...cc, bithumen...be? egyik se?
2013. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig a torrentzponteu-t (asszem eu vagy com)használtam. Ez egy gyűjtő oldala volt több torrent oldalnak szóval amikor beírtam hogy mit keresek kiadta hogy melyik torrent oldalaknak van meg. Ez már nem megy és azok közül is csak kevés amikhez a torrentzen keresztül jutottam. Nem megy a pl monova se a piratebay. Amit most használok az a Vertor ami okés, de minden túl nagy kiterjesztésben van fenn, blueray meg egyebek miatt. Nekem jók a 700-800 megás filmek, gyorsan lejönnek és tárolhatók. Ami még működik az a kickasstorrents, de azt nem szeretem. Utána nézek azoknak amiket írtál meg a proxynak is. Köszönöm a segítséget!
2013. dec. 5. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Piratebay-nak van néhány mirrorja: ***** Valamelyik csak megy.

Egyébként meg: [link]

Hi-hi-hi! 😉



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!