Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube miért nem mutatja...

A Youtube miért nem mutatja az összes videót amit az általam feliratkozott emberek felraknak?

Figyelt kérdés

Mostanában azt veszem észre, hogy a "feliratkozásaim" menü-ben nincs ott az összes videó amit feltöltöttek.

Például pont tegnap volt, hogy gyanakodtam, hogy miért nincs HoolyWoodyHírügynökség nek új videója. És rákerestem a csatornára. (fel is vagyok rá iratkozva) De az elmult 3 videóját nem jelenítette meg a "feliratkozásaim"-ban.


Mit tegyek?



#videó #YouTube #HoolyWoody Hírügynökség
2013. dec. 5. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, Google még a figyelmeztető e-maileket is rendszeresen elhagyja, sőt! összevárja, míg egyben van egy-kettő, 3 nap delay az a min. Engem is érdekelne a dolog. Keress rá 'videómánia google mert megtehetjük'-re. Ne írj Google-nak, úgyis robot válaszol.
2013. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!