Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is járt úgy hogy véletlenü...

Más is járt úgy hogy véletlenül egy fizetős weboldalra regisztrált? Akik így jártak azoknak lett valami bajuk?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 17:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, hogy kérdésre kérdéssel válaszolok? De te jártál így? Mert úgy tetted fel a kérdést hogy "Más is járt úgy".
2013. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Mekkora paraszt válaszok érkeztek.-.-" Gondolom valami angol oldalra regisztráltál, és ezért írtad azt hogy véletlenül. Egy regisztráció miatt miért aggodalmaskodsz? Ha pedig valami számlaszám, vagy telefonszám félét megadtál, akkor gyorsan változtasd meg. Ne lépj be többé, vagy töröld magad és kész.
2013. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Sosem regisztáltam fizetős oldalra véletlenül, de még ingyenesre sem, amikor regisztáltam valamire az mindig az én akaratomból volt.

Nem is lehetséges véletlenül regisztrálni sehova, csak ha akarod

2013. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen egy idegen oldalra regisztráltam, ahol rosszul értelmeztem a dolgokat. Csak a felhasználónevemet és a jelszavamat tudják, semmilyen személyes adatot nem adtam meg, bankszámlaszámot, és telefonszámot sem. Azt hittem az oldal ingyenes mert a regisztrációnál nem kérték a bankszámlaszámomat sem a telefonszámomat.
2013. dec. 5. 18:34
 15/22 A kérdező kommentje:
Angol oldalra regisztráltam.
2013. dec. 5. 18:34
 16/22 A kérdező kommentje:
60%-osnak köszönöm az értelmes választ!
2013. dec. 5. 18:35
 17/22 A kérdező kommentje:
Törölni nem lehet magam, csak akkor ha már fizettem, így most inaktív vagyok.
2013. dec. 5. 18:36
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

Tudnak rólad kb. mindent. Az ip-cím alapján visszafordítja neked még a google is, hogy hol laksz, elvileg pontosabban, mint város, milyen böngésződ és op-rendszered van, valamint a router egyes adatait is megkapják.

Véletlen regisztrálás nem létezik.

Nem hazudunk, persze, hogy meg sem nézted a Terms of use menüpontot.

Nem kell fizetned semmit. Nem bizonyítható személyi kiléted. Tudják, melyik gépről, d hogy ki, azt nem.

Nem kell fizetned, mert egy weboldal be sem enged addig, ha fizetős, a tartalmai közé, míg be nem fizetted az összeget.

Törölt a cookiekat, flushdns max.

És felejtsd el.

Előző válaszolók: próbáljátok meg értelmezni a kérdést.

2013. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

IP cím alapján nem lehet pontosan visszakeresni, jobb esetben a várost (azon belül a szolgáltató tud csak adatokat kiadni, de az még a rendőrségnek sem ad ki, csak azért mert szépen kacsintanak)

Írj az ottani adminnak/email címre hogy nem kívánod igénybe venni a szolgáltatásaikat s töröljenek téged.

2013. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írtam de nem töröltek le, el sem olvasták a levelem.
2013. dec. 6. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!